Sportovní hodinky známých značek jsou dodávány v kvalitní plastové krabičce s papírovým přebalem. V případě větších množství dodáváme zdarma papírové potištěné prezentační display kartony, a to buď pro umístění na pultě nebo na podlaze prodejny.

Slazenger - slavný britský výrobce sportovního zboží. Firma se soustředí zejména na míčkové sporty, zejména tenis, golf, squash, kriket a další, např. plavání. Byla založena v roce 1891 a je tak jednou z nejstarších sportovních značek na světě.

Predator jsou kvalitní vodotěsné (50ATM) sportovní hodinky určené nejen pro mladé a dravé sportovce. Značka byla založena v roce 2005 a hodinky jsou díky jejich mimořádné odolnosti vhodné pro všechny typy sportů, včetně vodních.


McKenzie je populární britská značka volnočasového oblečení a doplňků, která pomáhá tvořit módní styl pro každodenní nošení


Neon-T - moderní hodinky vyráběné v mnoha barvách a provedeních, určené díky dostupné cenové hladině zejména pro mladší generaci, jako nepostradatelný módní doplněk pro každou příležitost.