Módní hodinky známých značek jsou dodávány v kvalitní plastové krabičce s papírovým přebalem. V případě větších množství dodáváme zdarma papírové potištěné prezentační display kartony, a to buď pro umístění na pultě nebo na podlaze prodejny.

Crosshatch - pánská módní značka založená v roce 2001 ve Velké Británii. Produkty značky jsou v mnoha směrech odlišné od běžného módního trendu a zvýrazňují osobnost těch, kteří si je nejen z těchto důvodu oblíbili.

Thomas Calvi je moderní britská módní značka oděvních doplňků, zejména kabelek, peněženek, hodinek a dalších, jak pro ženy, tak pro muže. Elegantní hodinky do práce i do společnosti.
Kangol - tradiční anglický výrobce čepic, baretů a jiných pokrývek hlavy a také dalších doplňků. Firma byla založena ve třicátých letech 20. století a prošla bouřlivým vývojem až do současntosti. V osmdesátých letech si její pokrývky hlavy oblíbily hvězdy hip-hopové scény

Philip Mercier - klasický tradiční a přesto módní trendy udávající výrobce šperků a hodinek pro dámy i gentlemany.

Elizabeth Rose - velmi specifický, typicky britský design nejen pro milovnice barev a barevných květinových vzorů. Nové modely v módních barvach a vzorech pro každou sezónu.